0554 255 56 68 - info@sytgrup.com
KURUMSAL

Hakkımızda

SYT GRUP | Temizlik Hizmetleri olarak; sağlık ve hijyene büyük önem vermekteyiz.
İnsanlar temiz, güvenli ve hijyenik mekânlarda bulunmak ve çalışmak isterler. Detaylı planlama ve nitelikli organizasyonumuz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak birinci önceliğimizdir. Sizlere her seferinde daha iyisini sunabilmek adına ticari kurallara bağlı kalarak elde ettiğimiz kar'ı finansal planlama, yatırım ve uygulamalar ile destekleyerek vizyoner bir şirket olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz. Firmamızın ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe, inşaat sonrası temizlik, büro, villa, apartman temizliğini başarıyla gerçekleştirdiğimizi söylemek isteriz. İşimizi tutkuyla yaptığımız için müşterilerimize sadece temizlik hizmetleri vermiyoruz aynı zamanda sağlıklı bir yaşam alanı sunmaya çalışıyoruz. Bizim hedefimiz sizi memnun etmektir.
SYT GRUP | Temizlik Hizmetleri Gazi Mustafa Kemalpaşa Mah. Öztrak Cad. No:32 Kat:4 D:5 Çerkezköy / Tekirdağ Tel : 0282 725 10 80 Gsm: 0554 255 56 68 E-posta: info@sytgrup.com Web: www.sytgrup.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın